Založ si blog

Rudolf Kusý, ďakujeme ale nie!

Slovensko je skutočne krajina zázrakov. Občania si už zvykli, že našu republiku de facto ovláda skupinka zbohatlíkov z 90-tych rokov, ktorí sa neštítia použiť mafiánske praktiky na odrovnanie svojich rivalov. Dobre. Čo ma ale skutočne vytáča je fakt, že tieto vplyvy bývalých štbákov a moderných „podnikateľov“ prenikajú aj do krajských a mestských štruktúr.

Zoberme si takého pána Kusého. To čo je za tragéda?? Odborníci odhadujú, že na svoju kampaň použil rádovo niekoľko stotisíc eur. Je evidentné, že z platu starostu Nového Mesta to jednoducho nedáva.
Základná matematika nepustí. Avšak zaujalo ma jeho nedávne vyjadrenie, že sto litrov mu na kampaň dal jeho tatko, istý Rudolf Kusý. A hľa! Ústav pamäti národa v archívoch eviduje istého Rudolfa Kusého ako dôverníka, kandidáta tajnej spolupráce a agenta pod registračným číslom 25178…. Jednoducho ďalší ilegál tajnej služby bývalého režimu, ktorý nemá problém donášať, klamať, manipulovať a zavádzať občanov svojej rodnej krajiny. Ďalší skrytý papalášik, ktorý po páde komunistického režimu „zarobil“ na podieloch z tajných účtov štb vo švajčiarsku a latinskej amerike! Pán Kusý, možno by ste mohli vysvetliť kam tieto peniaze po novembri 1989 zmizli? Skúste sa prosím v mene občanov Slovenskej
republiky opýtať vášho „otecka,“ už keď teda rozdáva peniaze na vašu kampaň akoby to boli pre neho centy…

Ďalší ilegáli/podnikatelia, ktorí evidentne z týchto fondov slúžiacich na obranu socialistickej vlasti pred vpádom západných vojsk čerpali, kalibre typu Juraj Široký, istý pán Paška či Miroslav Výboh o pôvode svojich prvopočiatočných investícii poctivo mlčia… Veď máte transparentnú kampaň. Či nie? Budeme Vám vzhľadom na podozrivú minulosť veľmi vďační za objasnenie podnikateľskej činnosti rodiny Kusých v deväťdesiatych rokoch. Alebo si myslíte, že občania budú voliť dalšieho pohrobka mafiánskej Štb? Vážne? Takých už tu bolo… Nuž ak si to naozaj myslíte.. Prajem Vám veľa šťastia! Skutočne ho budete potrebovať!

svätojánska noc, oheň, ruka

Vo Varšave sa pokúsil upáliť muž. Asi na protest proti vláde

19.10.2017 22:15

Starší muž sa pred Palácom kultúry a vedy polial bližšie neurčenou tekutinou a potom sa zapálil.

ministerstvo hospodarstva slovenskej republiky

Štát zaplatil ďalšie milióny právnikom

19.10.2017 19:25

Vo februári zaplatila štátna firma milióny eur za právne služby advokátskej spoločnosti Dvorecký & Partneri. Minister hospodárstva Peter Žiga už dal zmluvu preveriť.

G20-GERMANY/

Putin: Uzavretie hraníc Ruska s Ukrajinou môže viesť k masakru

19.10.2017 19:22

Kyjev trvá na tom, aby bola na ochranu rusko-ukrajinských hraníc kontrolovaných separatistami vyslaná mierová misia OSN.

Divadla Štúdio tanca

Extrémista Kotleba chce zrušiť divadlo

19.10.2017 19:00

Kultúrna obec hovorí o útoku na slobodnú umeleckú tvorbu, ktorý počas Kotlebovho volebného obdobia nie je jediný.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1
Celková čítanosť: 5274x
Priemerná čítanosť článkov: 5274x

Autor blogu

Kategórie

Archív